Zasłony prysznicowe SASKO w motywy różowych motyli – do jakich łazienek będą pasowały?

Wśród produktów sklepu internetowego SASKO sporym powodzeniem cieszą się zasłony prysznicowe z ciekawie zaprojektowanymi grafikami na tekstylnych powierzchniach. Na szczególną uwagę zasługuje zasłona w motywy różowych motyli. Dowiedz się, w jaki sposób możesz ją zaaranżować, aby zachwycała wszystkich domowników i gości odwiedzających Twoją domową łazienkę.

Zasłony prysznicowe Sasko – kolor, pomysł i forma

Za projekt oryginalnej zasłony prysznicowej w różowe motyle na białym tle odpowiada szwedzka firma Duschy. Zasłony tego typu zdecydowanie pasują do łazienek przeznaczonych dla dziewcząt i kobiet. Wszak kolor różowy kojarzy się z delikatnością i ulotnością, tak bardzo charakterystyczną dla płci pięknej. Jednak, jeśli mamy ciekawy i niebanalny pomysł na aranżację łazienki przy użyciu tego typu zasłony prysznicowej, nie powinniśmy popadać w skrajne ograniczenia. Wszak motyle na białym tle wszystkim mogą kojarzyć się pozytywnie, bez względu na płeć. Aranżując drążek prysznicowy Sasko z taką zasłoną, możemy spróbować:

  • dla kontrastu pokryć ściany łazienki intensywną barwą fioletu – dzięki temu delikatna powierzchnia zasłony i jej kolory wybijać się będą z ciemnego tła
  • zastosować w łazience różne, biało – różowe dodatki, w postaci mydelniczek, pojemników na kosmetyki, czy wieszaków na ręczniki, ważne jednak, by zachować umiar i żeby łazienka nie stała się zbyt cukierkowa, bo to trąci kiczem
  • zainwestować w białe kafle podłogowe lub płytki ścienne z delikatnymi, różowymi zdobieniami roślinnymi

Zasłony prysznicowe Sasko na wszystkie typy drążków

Eleganckie zasłony pod prysznic zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było w domowych łazienkach cieszyć się nimi jak najdłużej. Są w 100% wodoodporne, co pozwala na ich ekspresowe wyschnięcie już po zakończonej kąpieli. Jakość wody w wielu miejscach w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Liczne testy Klientów sprawiły, że zasłony prysznicowe Sasko oceniane są jako idealne także pod kątem braku pozostawionych śladów po spływających strugach wody. Powierzchnia wciąż pozostaje gładka i przyjemna dla oka. Nie musisz się obawiać, że po kilku zaledwie praniach zasłona w różowe motyle stanie się wyblakła i mało estetyczna. Kolory nawet po wielokrotnym kontakcie ze środkami piorącymi zachowują swoją intensywność i różnorodność odcieni. Skuteczne pranie zasłon prysznicowych możliwe jest już przy 40 stopniach, więc bez żadnego zagrożenia zbyt wysoką temperaturą w pralce.

Komu polecamy zasłony w różowe motyle Sasko?

To propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nieco odczarować negatywne postrzeganie jednego z najbardziej słonecznych kolorów. Gdy wybierzesz się pod prysznic, widok efektownych i wielobarwnych motyli na powierzchni zasłony sprawić może, że trochę mniej tęsknić będziesz za latem. Pastelowe kolory w łazience zawsze sprawiają, że w chwilach intymnych czujemy się przyjemniej. Różowy kolor jest barwą kojarzącą się z optymizmem, a przecież każdy z nas potrzebuje go dziś bardziej, niż kiedykolwiek!

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)