Zasłona prysznicowa w emotikony, czyli inspiracje wirtualne w łazience

We wnętrzach urządzonych z dowcipem i przy odpowiedniej dozie żartu na co dzień żyje się przyjemniej i wygodniej. Wiedzą o tym wszyscy Klienci zamawiający zasłony prysznicowe z naszego sklepu internetowego. Na tle zasłon prysznicowych w kolorowe motylki lub rozbudowane motywy geometryczne istnieje rozwiązanie, które od razu skradło serca wszystkich naszych sympatyków, zwłaszcza tych, którzy wychowują dzieci. Do absolutnych hitów sprzedażowych naszego sklepu internetowego należy kolorowa zasłona prysznicowa w emotikony. Do jakich łazienek pasuje najbardziej? Dlaczego cieszy się tak dużym powodzeniem?

Emotikony jako znak naszych czasów i zgrabny motyw na zasłonach

Odkąd naszym życiem zawładnęły nowoczesne technologie, na czele z Internetem oraz mediami społecznościowymi typu Facebook, proste znaki graficzne często zaczęły dominować nad rozbudowanymi treściami słownymi. To właśnie emotikony zostały wymyślone po to, aby za pomocą jednego znaczka oddać cały ogrom emocji bez zbędnej i przedłużającej się pisaniny. Emotikon to błysk, sekunda, mignięcie. Wykorzystaliśmy ich fenomen i w ten sposób trafiły one na powierzchnię wysokiej jakości tkanin syntetycznych, tworząc unikalną oprawę pod zasłony prysznicowe odpowiednie dla każdego gospodarstwa domowego. Do łazienek utrzymanych w stonowanej kolorystyce, w aranżacji bieli, czerni lub barw morza wprowadzenie takiej zasłony prysznicowej jest prawdziwą rewolucją. Wszyscy goście korzystający z łazienki po ujrzeniu tak oryginalnej zasłony prysznicowej uśmiechną się i z pewnością poproszą o namiary sklepu, w którym udało się je kupić.

Zasłona prysznicowa w emotikony – do jakich łazienek polecamy?

Z uwagi na intensywne kolory oraz motyw szeroko uśmiechniętych buziek, takie zasłony prysznicowe w pierwszej kolejności polecamy wszystkim rodzicom dzieci, które czują opór przed pójściem pod prysznic, a kontaktu z wodą i brodzikiem boją się bardziej, niż świątecznego spotkania ze świętym Mikołajem. Uśmiechnięte emotikony na wyrazistej powierzchni tkaniny nawet najsmutniejsze dziecko zachęcą do zabawy w pianie. Kolejną grupą odbiorców, którym mogą się spodobać motywy emotikonów na zasłonach prysznicowych są studenci. Studenckie łazienki w akademikach często straszą wyglądem i nudnym, powtarzającym się wciąż wyposażeniem. Dzięki jakości kolorowej zasłony z emotikonami oblicze ciasnej łazienki akademickiej odmieni się na dobre. Wzór w emotikony świetnie oddaje sens istnienia społeczności studenckiej. Dziś przecież młodzi ludzie większość wolnego czasu spędzają w świecie wirtualnym, gdzie w komunikatorach i na czatach emotikony wiodą prym i stają się rozwiązaniem na szybką reakcję w dyskusjach.

Dlaczego właśnie zasłona prysznicowa w emotikony?

Kolorowe zasłony prysznicowe w emotikony mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim:

  • pasują do każdego rodzaju łazienek
  • wprowadzają do przestrzeni mnóstwo radości, zachęcając do kąpieli
  • są niezwykle proste w montażu
  • zachowują intensywność kolorów nawet po długim czasie stosowania.

Polecamy wszystkim, dla których ważne jest, aby życie miało odpowiednie barwy oraz temperaturę! Nie tylko dla fanów komunikatorów internetowych!

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)