Remont łazienki po pandemii – drążek kątowy czy łukowy?

Czas pandemii COVID – 19 wszystkim nam dał się we znaki. Obecnie zauważa się odwrót tego groźnego zjawiska. Może to czas, aby na nowo zdefiniować naszą rzeczywistość i zmienić coś w prywatnym otoczeniu? Dobrym pomysłem na zmianę w 2021 roku może być remont łazienki, a przynajmniej wymiana dotychczas stosowanych, wysłużonych sprzętów. W domach, gdzie kilkuosobowa rodzina nagminnie korzysta z jednego prysznica lub wanny, zawsze jest coś do udoskonalenia. Co ile warto wymieniać drążki prysznicowe i jak zabrać się do tego, by cała praca została wykonana w fachowy sposób?

Drążek prysznicowy Sasko – najwyższej jakości komponenty

To, co wyróżnia unikalne drążki prysznicowe Sasko na tle innych, znajdziemy w wysokiej jakości aluminium, odpornym na deformację oraz procesy korozyjne. Cała forma, bez względu na to, czy mamy do czynienia z drążkiem łukowym czy też kątowym, pokryta jest najwyższej jakości farbą. Do nadania kolorystyki wykorzystano technologię malowania proszkowego, co dodatkowo wpływa na jakość i nieskazitelny wygląd proponowanych przez nasz sklep internetowy drążków prysznicowych.

Systemy mocowań w drążkach aluminiowych

Nowocześnie skonstruowane systemy mocowań w drążkach łukowych oraz drążkach kątowych pozwalają na wszechstronne zastosowanie już w najskromniejszych łazienkach. W obu przypadkach zasłony przesuwane są bez najmniejszych kolizji i zacięć, co ma znaczenie, gdy z łazienki skorzystać chcą osoby starsze, mające problemy ze wzrokiem lub borykające się z różnym stopniem niepełnosprawności. Zestaw do zamontowania praktycznego drążka prysznicowego jest prosty w obsłudze. Aby zamontować drążek prysznicowy w łazience, wystarczą już 3 elementy do złączenia wraz z kołkami rozporowymi, zaślepkami maskującymi śruby, zaślepkami do rur i śrubami dociskowymi. Do tego dodajmy jeszcze podkładki pod śruby. Cały proces montażu można przeprowadzić przy pomocy klucza imbusowego. Do każdego opakowania z wybranym drążkiem prysznicowym dołączona jest czytelna instrukcja montażu. Dzięki niej właściwie nawet laicy szybko poradzą sobie z wyzwaniem odnowienia domowego prysznica!

Wybierz drążek aluminiowy lub kątowy i ciesz się wygodą we własnej łazience!

Dobór drążka prysznicowego koniecznie trzeba dopasować do brodzika, w którym chcemy brać codzienną kąpiel. Owszem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby do kwadratowego brodzika dołączyć drążek łukowy, ale będzie to rozwiązanie dość niepraktyczne i niekoniecznie prezentujące się korzystnie od strony wizualnej. Kupno drążka prysznicowego powinno być więc podyktowane kształtem brodzika. Idealnie dopasowane wymiary pozwolą nam w czasie kąpieli cieszyć się pełnym komfortem. Zasłonka wisząca na drążku nie powinna być zbyt krótka, Brodzik musi być w całości zakryty przyjemną w dotyku i szybkoschnącą tkaniną syntetyczną. Systemy mocowania zasłonek prysznicowych na drążku najlepiej sprawdzają się, gdy ich materiałem wykonawczym jest tworzywo sztuczne lub wysokiej klasy aluminium.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)