Motyw kropli wody na zasłonach tekstylnych – hit czy kit?

Nie ma innego motywu, który mógłby pasować do łazienek bardziej od efektu kropli wody. Współczesna technologia produkcji zasłon prysznicowych na świecie, a zwłaszcza w Szwecji, umożliwiła stworzenie zupełnie nowej jakości wizualnej dla wszystkich łazienek, których właścicielom zależy na niebagatelnej elegancji oraz wytwornym stylu. Także w naszym sklepie internetowym znajdziecie nowoczesne i niezwykle miłe w dotyku zasłony tekstylne z motywem nawarstwiających się kropel wody, dające iluzję złudzenia optycznego na prostej i gładkiej płaszczyźnie. Przekonajcie się, jak łatwo można zaaranżować te na wskroś oryginalne zasłony prysznicowe, stawiając tym samym na piorunujący efekt!

Zasłony prysznicowe w krople wody – barwne zaproszenie do kąpieli

Kolorowe zasłony prysznicowe z zaaranżowanym wrażeniem kropel spływającej wody na powierzchni dostępne są w różnorodnych opcjach kolorystycznych. Niezwykle silne wrażenie robi czerwona zasłona prysznicowa. Idealnie wpasuje się we wnętrza łazienek o nieco industrialnym stylu, z dużą ilością wyposażenia o strukturze metalicznej i połyskującej. Kolor czerwieni zawsze działał na naszą fantazję oraz podświadomość. Dzięki niemu też strefa prysznica zostanie we wnętrzu znacznie wyróżniona, tym bardziej, jeśli tonacja łazienki oscyluje wokół barw zbliżonych do czerni, granatu lub brązu.

Kolorowe zasłony prysznicowe z kroplami wody – wybierz coś dla siebie

Właściwie do każdego rodzaju łazienki można z łatwością dopasować gustowną zasłonę prysznicową, ubogaconą powiększoną strukturą kropli wodnych. Lekka i praktyczna zasłona prysznicowa o odcieniu kawowym z pewnością zachwyci zwolenników tradycyjnego urządzania łazienek w stylu prowansalskim. Pasuje bardzo dobrze do łazienkowego wyposażenia, osadzonego w strukturze naturalnego drewna. Wszystko dzięki łagodnemu odcieniowi brązu, na którym i tak widoczne są ozdobne motywy spływających kropel. Do takiej zasłony prysznicowej dopasować można proste, kawowe zasłonki na okna lub rolety o odcieniu orzechowym. Delikatny brąz jest na tyle przyjemnym dla oka odcieniem, że ściany warto pozostawić w tonacji nieśmiertelnej bieli. Jeśli już chcemy solidnych zmian, możemy zdecydować się na delikatny, kremowy ton lub beżowe kafelki, przełamywane w niektórych miejscach akcentami w tonacji ciemnej czekolady. Taka łazienka jest prawdziwym wytchnieniem dla ducha po całym dniu intensywnej pracy.

Zasłona kolorowa – prosty motyw, który odmienia wystrój łazienki na długo

Z kolorowymi zasłonami każda łazienka na nowo nabiera wyrazu. Motyw powiększonych kropel ma jeszcze jedną zaletę – maskuje zacieki na powierzchni syntetycznej tkaniny, dzięki czemu po naszym wyjściu spod prysznica prezentuje się ona na drążku prysznicowym równie elegancko, co w sytuacji, gdy pozostaje absolutnie sucha. Cieszmy się więc dobrą jakością za niezwykle przystępną cenę!

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)