Kółka do drążków i zasłon prysznicowych – jakie wybrać?

Przy kompletowaniu pozostałych elementów oprawy łazienkowej zawsze pojawia się pytanie – które kółka odpowiednio dopasować do prysznicowych drążków? W ofercie mamy kółka białe lub przezroczyste, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wybór kółek jest kwestią bardzo indywidualną, ale warto zastanowić się nad tym, które najlepiej sprawdzą się w sytuacji, gdy zamontujemy w naszej łazience drążki prysznicowe łukowe lub kątowe. Płynność odsłaniania lub zasłaniania przestrzeni prysznicowej jest w dużym stopniu zależna od kształtu drążka oraz elementów dodatkowych. Warto więc zadbać o to, aby kółka do zasłon prysznicowych sprawdzały się jak najdłużej.

Drążki prysznicowe – dlaczego kupuje się je osobno bez kółek?

Kółka do drążków prysznicowych kupuje się osobno, ponieważ każdy klient ma inne oczekiwania co do pozostałych elementów wyposażenia łazienkowego. W tej chwili nie ma żadnego problemu, by z łatwością dopasować kółka pod drążki prysznicowe nawet o najbardziej nietypowych kształtach i wymiarach. Białe kółka do drążków zamawiają najczęściej ci, którym najbardziej zależy na spójności kolorystycznej w łazience, gdzie stosuje się najwięcej elementów osadzonych w klasycznej bieli. Kółka przezroczyste z pcv podobają się właścicielom łazienek w szklanej oprawie, przezroczysty plastik idealnie imituje właśnie szkło i doskonale do niego pasuje, mówimy oczywiście o drobnych, uzupełniających elementach.

Co charakteryzuje kółka do drążków prysznicowych?

Dostępne w naszym sklepie internetowym Kółka do zasłon – Sasko zaprojektowane zostały z pcv najwyższej jakości. Plastik ten odporny jest na działanie wysokich temperatur i nie zatrzymuje na swojej powierzchni żadnych zabrudzeń. Zamiast szukać żabek i zaczepów prysznicowych pod zasłonę, lepiej od razu zakupić te elementy uzupełniające w naszym sklepie. Montaż kółek można przeprowadzić na dwa sposoby – montując je najpierw bezpośrednio na drążku prysznicowym. Może być to np. Drążek łukowy do zasłony prysznicowej do wanny asymetrycznej narożnej- Model DLA25 80cm x 150cm – Sasko Drugim sposobem będzie zamontowanie na zasłonie i powieszenie gotowej już formy na drążku. Najwygodniejszy jest ten pierwszy sposób. Częstotliwość rozmieszczenia kółek ustalamy samodzielnie. Standardowe opakowanie liczy najczęściej 12 sztuk plastikowych kółek, ale w małych łazienkach, przy małych prysznicach często wystarczy wykorzystanie połowy opakowania, aby wszystko wyglądało tak, jak należy.

Kółka na drążki prysznicowe – znacznie lepsza jakość, niż kiedyś

Osoby, które wiele lat temu zraziły się do kółek na drążki prysznicowe, z pewną nieufnością patrzą na dzisiejsze ich odpowiedniki. Zupełnie niepotrzebnie. Współcześnie produkowane elementy wyposażenia łazienkowego są o wiele solidniejsze i bardziej wytrzymałe dzięki znacznie szerzej rozwiniętym technologiom. Przy ich zastosowaniu udało się uzyskać produkty drobne, niby niepozorne, ale za to bardzo wytrzymałe na temperaturę, zabrudzenia oraz upływ czasu.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)