Jaki drążek prysznicowy sprawdzi się w łazience seniora?

Mieszkania seniorów w Polsce nie są zbyt duże. Przed wprowadzeniem każdej, nawet najmniejszej zmiany w aranżacji przestrzeni trzeba co najmniej kilka razy się zastanowić nad wyborem propozycji aranżacji wnętrza oraz doboru szczegółów. Mimo to, jeśli tylko rozsądnie podejdziemy do podejmowanych wyborów, malutkie łazienki w ciasnych mieszkaniach pozwalają na kreatywne aranżowanie brodzików prysznicowych. Z wanną sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, ponieważ jako obiekt zajmuje ona w przestrzeni o wiele więcej miejsca. Aby prysznic w łazience dla starszej osoby był miejscem w pełni wygodnym i komfortowym, musi zostać wybrany właściwy drążek prysznicowy.

Bezpieczny i solidny drążek prysznicowy

Powinien być wykonany przede wszystkim z mocnego i wytrzymałego materiału. Drążki prysznicowe Sasko zdecydowanie pozwalają zachować pełną wygodę w czasie korzystania z łazienki. Technologia ich wykonania zapewnia:

  • swobodne przesuwanie zasłony umieszczonej na gustownie zaprojektowanych oczkach
  • operowanie zasłoną w kierunku ściany bocznej, aby uniemożliwić niepotrzebne wylanie wody
  • prosty system mocowania
  • bezproblemowe dopasowanie różnych typów drążków nawet do najbardziej nietypowych wymiarów wanien i brodzików
  • szerokie zastosowanie, nie tylko w mieszkaniach seniorów, ale również w hotelach, miejscach przeznaczonych na nocleg

Dlaczego drążki prysznicowe Sasko poleca się seniorom?

Trzeba zwrócić uwagę na wszechstronne zastosowanie elementów aluminiowych, co zdecydowanie ułatwia wszelkie prace montażowe. Wysoki poziom wykonania stopu materiałowego pozwala cieszyć się materiałem, który opiera się rdzy oraz odznacza się wysokim stopniem plastyczności. Wszystkie drążki prysznicowe Sasko malowane są techniką proszkową, co zapewnia trwałość powłoki ochronnej oraz brak problemu z odpryskującą farbą. Jeśli planujecie remont domowej łazienki i zastanawiacie się, czy tego rodzaju rozwiązanie na pewno sprawdzi się w Waszych warunkach domowych – nie zastanawiajcie się dłużej. Drążki prysznicowe Sasko zdobyły atesty higieniczne wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Są więc produktami w pełni godnymi zaufania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której oprócz produkowanych przez nas drążków do zasłony prysznicowej znajdą Państwo zasłony prysznicowe tekstylne, zasłony 3D oraz kółka do zasłon.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)