Idealne zasłony prysznicowe do domku na wsi

Małe domki na wsi, do których udajemy się w celach wakacyjnych lub urlopowych od zawsze posiadają niezaprzeczalny urok i wdzięk. W takich miejscach niezbędna jest dobrze wyposażona i modnie urządzona łazienka. Jak zaaranżować przestronną i wygodną łazienkę w domku na wsi, abyśmy nie tylko my, ale również odwiedzający nas goście byli zadowoleni?

Drążki prysznicowe i zasłony prysznicowe – dobierane do łazienek w małych domkach

Mimo że domki na wsi kojarzą się ze skromnym i niewielkim metrażem, w wielu przypadkach mogą pochwalić się przestrzenią bardziej otwartą i idealną do wprowadzania różnych wnętrzarskich eksperymentów. Nawet w niewielkich domkach wiejskich, budowanych pod kątem wykorzystywania ich w sezonie, metraż łazienkowy jest znacznie większy, niż w małych łazienkach kawalerek czy niewielkich mieszkań dwupokojowych, położonych w blokach z wielkiej płyty. Łatwe w montażu drążki prysznicowe przymocować można w oparciu o konstrukcję każdej ściany, nawet tej najbardziej cienkiej. Drążek prysznicowy stać się może dopełnieniem przestronnej i szerokiej wanny. W domach wiejskich stawiamy przede wszystkim na maksymalny komfort oraz relaks. Właściciele domków na wsiach częściej stawiają na montaż wanny, aniżeli kabin prysznicowych, które większości z nich kojarzą się właśnie z blokową ciasnotą i dużą niewygodą. Przy aranżacji wanny w domowej łazience idealnie sprawdzają się drążki łukowe. Optymalną wersją w domku na wsi, zwłaszcza, jeśli często podejmujemy gości, jest dostępność zarówno wanny i prysznica. Dla zachowania prywatności – w oddzielnych pomieszczeniach.

Sklep internetowy Sasko – znajdź zasłony prysznicowe do swojej łazienki

W sklepie internetowym Sasko w ciągu kilku chwil udaje się znaleźć nie tylko efektownie zaprojektowane drążki prysznicowe do wszelkiego rodzaju brodzików i wanien, ale również niezwykle eleganckie i wielobarwne zasłony prysznicowe, przy których zastosowaniu nawet najskromniej urządzona do tej pory łazienka odsłoni swoje zupełnie nowe oblicze. W ofercie motywów na super wytrzymałym materiale tekstylnym znajdziemy m. in. wzory:

  • gładkie, imitujące różne powierzchnie
  • oparte na roślinności, motywy kwiatowe, drzewne
  • nawiązujące do zjawisk natury
  • złożone z pasów, figur geometrycznych
  • klasyczne, pop – artowe, w zebrę
  • pikselowe
  • tworzące iluzję przestrzeni na płaszczyźnie
  • fakturowane
  • przestrzenne 3D

Jak dopasować zasłony prysznicowe do wnętrza skromnego domu na wsi?

Domy na wsi mają jedną cechę dość charakterystyczną – najczęściej są prawie w całości wykonane z drewna. Aranżując domową łazienkę, warto wziąć pod uwagę drewno jako specyficzną strukturę, barwę, intensywność rozbarwień i w oparciu o te elementy szukać odpowiedniej zasłony. W łazienkach z bogactwem elementów drewnianych świetnie uda się zaaranżować zasłony prysznicowe o odcieniu delikatnych brązów, w kolorach ziemi, pomarańczy, beży. Kolory te mogą być nieco łagodne jak i bardziej intensywne. W każdym wydaniu robić będą świetnie wrażenie. Obecność drewna w łazience niezwykle sprzyja  aranżacjom w kolorach miodowych.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)