Jaką zasłonę wybrać?

Jakie są zalety zasłon prysznicowych?

Utrzymanie łazienki w czystości wymaga wielu zabiegów. Kiedy dobieramy wyposażenie, zadajemy sobie pytanie, jak zachować w niej porządek i oszczędzić czas. Niewątpliwą zaletą zasłony prysznicowej jest możliwość prania jej w pralce, co zdecydowanie ułatwia dbanie o higienę w łazience.

Wygoda w sprzątaniu to jedno. Chcemy, by nasza łazienka była po prostu estetyczna, bez względu na to, czy decydujemy się na kabinę prysznicową, czy wybieramy rozwiązanie ekonomiczne w postaci zasłony. Może ona okazać się doskonałą dekoracją łazienki, wręcz głównym elementem jej wystroju.

Jakie zasłony prysznicowe warto wybrać?

Firma SASKO oferuje szeroki wybór zasłon prysznicowych.  Do wyboru są zasłony tekstylne oraz EVA, gładkie i cieniowane, w różnorodnej kolorystyce, z motywami: morskimi, kwiatowymi, geometrycznymi, zwierzęcymi. Wszystkie można utrzymać w nienagannej czystości i prać je w temp. 30°C (zasłony EVA) oraz 40°C (zasłony tekstylne, które można także prasować).

Oryginalnym rozwiązaniem mogą się okazać zasłony 3D, które zapewniają bogate efekty wizualne. Trójwymiarowa powierzchnia to nie tylko oryginalne rozwiązanie, lecz również wysoce praktyczne. Taką zasłonę również można prać w temp. 30°C.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)