Drążki prysznicowe na otwartych przestrzeniach – czy spełniają wymogi?

Drążki prysznicowe montuje się nie tylko w tradycyjnych, zamkniętych przestrzeniach. Są takie sytuacje, gdy całe zaplecze sanitarne przygotować trzeba na otwartych przestrzeniach. Dotyczy to zwłaszcza wydarzeń plenerowych o charakterze artystycznym i kulturalnym, które trwają kilka dni. Uczestnikom koncertów i festiwali odbywających się przez cały weekend powinien być zapewniony wszelki dostęp do higieny. Czy drążki prysznicowe Sasko wykorzystywać można bez obaw także na otwartych przestrzeniach? W jaki sposób można je zamontować w najbardziej nietypowych warunkach?

Drążki prysznicowe na stelażach w plenerze – i tak może się zdarzyć

Wytrzymałe drążki prysznicowe Sasko dopasować można do różnego rodzaju tymczasowych stelaży prysznicowych, z których w czasie weekendowych imprez korzystać chcą młodzi ludzie bawiący się na festiwalach. Na pewno prosta kabina prysznicowa w plenerze, nawet taka prowizoryczna jest lepszym rozwiązaniem od publicznego zlewu lub wanny, w której nie da się w pełni umyć. Do obszernego stelażu o długości kilku metrów dołączone być może kilka drążków prysznicowych, oczywiście z zasłonami. Dzięki temu każdy uczestnik kilkudniowego festiwalu w każdej chwili skorzystać może z możliwości odświeżenia się po silnych wrażeniach. W sytuacji, gdy festiwal się kończy, wszystkie przygotowane strefy prysznicowe podlegają demontażowi, a wykorzystywane wcześniej drążki prysznicowe wykorzystywać można przy kolejnych, podobnych okazjach lub zamontować już na stałe na wybranym obiekcie.

Drążki prysznicowe na otwartych przestrzeniach – transport

Biorąc pod uwagę transport drążków prysznicowych, trzeba przyjrzeć się elementom zabezpieczającym ich delikatną strukturę w czasie przewozu. Każdy drążek na czas transportu powinien zostać specjalnie zabezpieczony przed uderzeniami i zadrapaniami. Opakowanie z kartonu nie wystarczy, dobrze będzie dla zwiększenia bezpieczeństwa owinąć drążki prysznicowe warstwą napowietrzonej folii, dzięki czemu bez większych problemów przejdą podróż do miejsca, gdzie będzie się organizowało punkty higieny dla bawiącej się młodzieży.

Jak prawidłowo zamontować drążek prysznicowy na otwartej przestrzeni?

Niezbędne będą do tego specyficzne narzędzia w postaci wiertarko – wkrętarki, śrubek, młotka i kombinerek. Przyda się także silnie rozwinięty zmysł matematyczny, aby szybko obliczać odległości pomiędzy pojedynczymi stelażami oraz wymiary stelaża, aby wszystko ze sobą współgrało. Gdy już wszystkie części połączymy ze sobą, możemy na poszczególnych drążkach zawiesić zasłony prysznicowe. Jest to chyba najlżejszy i najprzyjemniejszy moment, wieńczący całość prac nad postawieniem konstrukcji. Rozmontowanie konstrukcji jest nieco łatwiejszym zadaniem, niż budowanie od podstaw. Wielofunkcyjność drążków prysznicowych Sasko zachwycić może nawet największych sceptyków. Zdały one wzorowo egzamin nie tylko w naszych zamkniętych domach, ale również wszędzie tam, gdzie panują nietypowe i dość często – iście spartańskie warunki.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)