Do jakich łazienek pasują zasłony prysznicowe w motywy geometryczne?

Motywy geometryczne, zaczerpnięte z kubizmu i pop – artu wciąż cieszą się niezwykle silną popularnością wśród wszystkich, którym zależy na gustownym i pomysłowym urządzaniu domowych wnętrz. Dziś o wysokim poczuciu naszej estetyki świadczy nie tylko wystrój kuchni lub salonu, ale także łazienki. Do jakich łazienek pasować będą zasłony prysznicowe w motywy geometryczne? Rozwiązania w wielu przypadkach mogą się okazać bardzo zaskakujące!

Zasłony prysznicowe w kwadraty i koła – to jest to!

Motywy geometryczne na tekstyliach zaprezentować można za pomocą wielu kształtów i kolorów. Dostępne w sklepie internetowym Sasko zasłony prysznicowe do szerokiego zastosowania w przestrzeniach łazienkowych pozwalają na to, aby:

  • smutna dotychczas przestrzeń nabrała nowego koloru i wyrazu
  • strefa prysznicowa została odpowiednio odgrodzona od pozostałych części łazienki, dla zachowania prywatności
  • chronić łazienkę przed nadmiernym atakiem wilgoci, zasłony są w 100% nieprzemakalne, woda ekspresowo po nich spływa
  • z łatwością dopasować odpowiednio wybrany model do konkretnego typu drążka do zasłony prysznicowej

Zasłony prysznicowe – iluzja przestrzeni na powierzchni tekstylnej

Na wysokiej jakości tekstyliach drukowane są wzory i motywy tworzące wrażenie iluzji przestrzennej. Wszystko to z pomocą stosowania prostych i nieskomplikowanych kształtów. Biała zasłona prysznicowa w różnorodne koła wypełnione kolorem brązowym o zróżnicowanych odcieniach sprawdzi się we wnętrzach łazienek, gdzie postawiono na połączenia w barwach ziemi. To idealne rozwiązanie do łazienek osadzonych w konstrukcji drewna, może nieco archaicznych w wyglądzie, ale jakże uroczych, pod warunkiem, że są zadbane. Z kolei zasłona prysznicowa w różnego rodzaju kwadraty z dodatkowym wypełnieniem stanowić będzie swoiste podkreślenie wyrazu przestrzeni, gdzie zastosowano cały szereg masywnych rozwiązań dekoracyjnych w postaci brył nasuwających skojarzenia z najprostszymi figurami geometrycznymi. To wymarzone tło dla masywnych umywalek w kształcie sześcianów, kwadratowych wanien oraz zabudów pod pralki przypominających kształtem prostopadłościany.

Zasłony prysznicowe – jeśli znudzą Cię motywy geometryczne

Sklep internetowy Sasko jest na tyle wszechstronnym punktem sprzedaży drążków prysznicowych oraz zasłon, że wszystkim narzekającym na zbyt częstą obecność motywów geometrycznych w projektach z działu wzornictwa przemysłowego można zaproponować cały szereg innych rozwiązań, zasługujących na uwagę w równym stopniu. Na pewno zachwycające dla wielu Gości odwiedzających sklep będą motywy różane, zwierzęce, kompozycje efektownych motyli w perspektywie czy delfinów. Wysokiej jakości nadruki na tekstyliach imitują powierzchni skalne lub kamienne. Takie rozwiązania można zaproponować do łazienek marmurowych, niezwykle eleganckich, świadczących o wysokim poziomie życia właścicieli domu lub mieszkania.

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)