Dlaczego warto wybrać drążek prysznicowy?

Utarło się, że to kabiny prysznicowe są najlepszym rozwiązaniem dla łazienki – ze względu na walory estetyczne czy łatwość utrzymania ich w czystości. Często bywa jednak tak, że wnętrza łazienek nie pozwalają na montaż kabiny albo wymagają kosztownych drzwiczek prysznicowych wykonanych na zamówienie. Poza tym, zachowanie czystości szyb kabiny również wymaga licznych zabiegów. Problemy pojawiają się też wtedy, gdy chcemy mieć dwa w jednym – kabinę prysznicową i wannę. Wtedy zaczynamy szukać innych rozwiązań, funkcjonalnych i estetycznych.

Czym charakteryzują się drążki prysznicowe?

Drążki prysznicowe to pomysł praktyczny i ekonomiczny. Umożliwia aranżację wnętrza w sposób szybki i dowolny. Możemy grać kolorystyką zasłon, by dopasować całość do naszego wyobrażenia wnętrza łazienki. Możliwości są niemalże nieograniczone – od ekstrawaganckich wzorów po elegancką klasykę. W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć szeroki asortyment zasłon prysznicowych. Zasłony prysznicowe tekstylne jakie mamy w ofercie wykonane są z poliestru, który jest materiałem wodoodpornym. Co ważne z praktycznego punktu widzenia zasłony prysznicowe posiadają obciążenie. Możemy je bez najmniejszego problemu prać a nawet prasować. Osobom, które poszukują zasłon transparentnych polecamy zasłony 3D. Wykonane są one z tworzywa sztucznego EVA, które jest przyjazne dla środowiska. Podobnie jak wariant tekstylny są one wodoodporne i nie sprawiają żadnych trudności pielęgnacyjnych. Zasłony zdecydowanie przyciągają wzrok. Połysk i trójwymiarowa powierzchnia sprawią, że każda łazienka w jakiej się znajdą zyska nowy blask. W naszej ofercie znajdą Państwo również niezbędne do montażu kółka do zasłon.

SASKO to producent drążków do wanien prostokątnych i asymetrycznych, brodzików kwadratowych i półokrągłych.  Ich wspólną cechą jest wyjątkowy system mocowania, który nie wymaga podwieszenia sufitowego. Gdy zamontujemy go zgodnie z instrukcją, będzie przez wiele lat spełniał swoje funkcje bez konieczności jakichkolwiek poprawek czy regulacji.

Podsumowując, drążki prysznicowe to praktyczne, estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się na lata. 

Płatności online

© Sasko - drążki do zasłony prysznicowej – producent drążków prysznicowych

realizacja: estinet.pl

SASKO


ul. Fredry 78
55-120 Oborniki Śląskie


tel: 607 448 088
e-mail: sasko@sasko.pl

(pod tym adresem przyjmujemy zamówienia)