Dlaczego warto wybrać drążek prysznicowy?

Utarło się, że to kabiny prysznicowe są najlepszym rozwiązaniem dla łazienki – ze względu na walory estetyczne czy łatwość utrzymania ich w czystości. Często bywa jednak tak, że wnętrza łazienek nie pozwalają na montaż kabiny albo wymagają kosztownych drzwiczek prysznicowych wykonanych na zamówienie. Poza tym, zachowanie czystości szyb kabiny również wymaga licznych zabiegów. Problemy pojawiają się też wtedy, gdy chcemy mieć dwa w jednym – kabinę prysznicową i wannę. Wtedy zaczynamy szukać innych rozwiązań, funkcjonalnych i estetycznych.

Drążki prysznicowe to pomysł praktyczny i ekonomiczny. Umożliwia aranżację wnętrza w sposób szybki i dowolny. Możemy grać kolorystyką zasłon, by dopasować całość do naszego wyobrażenia wnętrza łazienki. Możliwości są niemalże nieograniczone – od ekstrawaganckich wzorów po elegancką klasykę.

SASKO to producent drążków do wanien prostokątnych i asymetrycznych, brodzików kwadratowych i półokrągłych.  Ich wspólną cechą jest wyjątkowy system mocowania, który nie wymaga podwieszenia sufitowego, a zamontowany zgodnie z instrukcją, będzie przez wiele lat spełniał swoje funkcje bez konieczności jakichkolwiek poprawek czy regulacji.

© Sasko - drążki do zasłon prysznicowych – producent drążków

realizacja: estinet.pl